Agencja Reklamowa – KKapuściński

Ulotki wbrew pozorom to potężne narzędzie. Mimo nazwy, która kojarzy się z czymś nietrwałym, ulotnym, ich historia sięga aż do XV wieku. Ogromny wpływ tego niewielkiego medium na przestrzeni lat doceniali nie tylko przedsiębiorcy, którzy chcieli zareklamować swoje usługi lub produkty, ale również władze mające na celu wymuszenie na obywatelach konkretnych reakcji czy zachowania. Dziś kojarzą się z kartkami rozdawanymi na ulicach albo pozostawionymi w budynkach, jednak nadal nie straciły swojej wagi.

Dlaczego warto zlecić profesjonalistom zaprojektowanie ulotek? Wołomin

Przede wszystkim ulotka stanowi najtańszy materiał reklamowy. Jeśli porównać ją do strony internetowej, reklamy telewizyjnej, baneru czy katalogu, jej koszt nie wynosi zbyt wiele. Cena ulotki to właściwie dość prosty projekt, koszt papieru, wydruk oraz dystrybucja.

Ulotka to coś namacalnego. Potencjalny klient może zabrać ją ze sobą i wrócić do przedstawionych w niej informacji. Jest na tyle niewielka i poręczna, że wiele osób wiesza ją na różnego rodzaju tablicach lub lodówce, aby nie zapomnieć jej przesłania. Potencjalny klient nie może zrobić tego w przypadku reklamy usłyszanej w radiu, zauważonej w telewizji bądź zobaczonej w internecie, ponieważ te wciąż się zmieniają, są nietrwałe. Może spróbować odszukać je w sieci, jednak jeśli nie przyniesie to rezultatów, pozostaje mu czekać, aż usłyszy lub zobaczy te konkretne materiały ponownie.

Ulotka nie potrzebuje długiego czasu na przygotowanie. Wystarczy nawet kilka godzin na zaprojektowanie tego, co ma się znaleźć na papierze, wydruk oraz rozniesienie gotowych ulotek do budynków użyteczności publicznej bądź rozstawienie kilku osób, które będą podawać je przechodzącym osobom.

Ulotki w Wołominie

Agencja Reklamowa KKapuścińscy zajmuje się projektowaniem i produkcją różnego rodzaju materiałów reklamowych, w tym ulotek. Choć wydaje się, że te małe kartki papieru rozdawane na ulicach lub widywane na kontuarach nie mają większego znaczenia, budują obraz produktów bądź usług w podświadomości potencjalnych klientów. Mogą być także doskonałą reklamą różnego rodzaju eventów – są poręczniejsze niż plakaty, dlatego w przypadku zainteresowania danym wydarzeniem odbiorcy mogą wziąć ulotki ze sobą, aby przypominały im o nadchodzącej imprezie.

Jeśli szukasz firmy, która w profesjonalny sposób zajmie się zaprojektowaniem oraz drukiem ulotek specjalnie dla Ciebie, zgłoś się do nas. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź poprzez formularz zgłoszeniowy, zapoznaj naszego pracownika ze swoją wizją projektu, a jego realizacją zajmiemy się my.